Αποστολέας Θέμα: 7η Έκθεση / Διαγωνισμός HelMo, Αίγιο 14-15/11/2015  (Αναγνώστηκε 312 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Tango-Echo

• Kapitän zur See
  • Administrator
  • Hero Member
  • Kapitän zur See
    • http://www.emioannina.gr/
7η Έκθεση / Διαγωνισμός HelMo, Αίγιο 14-15/11/2015
« στις: Νοέμβριος 16, 2015, 08:22:28 μμ »
Εκ μέρους της Ένωσης Μοντελιστών Ιωαννίνων θα ήθελα να μεταφέρω να θερμότατα συγχαρητήριά μας για την διοργάνωση μιας ακόμη εντυπωσιακής έκθεσης του συλλόγου "Έλληνες Μοντελιστές" (HelMo) καθώς επίσης για την άψογη όπως πάντα φιλοξενία τους στο όμορφο Αίγιο το Σαββατοκύριακο 14-15/11/2015, όπου και πραγματοποιήθηκε η 7η έκθεση/διαγωνισμός Μοντελισμού του αδερφού συλλόγου.. 
Η φετινή έκθεση συγκέντρωσε μεγάλο αριθμό μοντέλων από όλη την Ελλάδα, (540), ενώ ο πήχης της ποιότητας των εκθεμάτων πραγματικά εκτινάχτηκε στα ύψη!
Επίσης, θα ήθελα να εκφράσω και τις προσωπικές μου ευχαριστίες στον σύλλογο "Έλληνες Μοντελιστές" για την τιμή που μου έγινε να είμαι για 2η φορά κριτής στο διαγωνιστικό κομμάτι της εκδήλωσης.  Η αναγνώριση των γνώσεων και η εμπιστοσύνη στην κρίση κάποιου είναι πολύ ανώτερη από κάθε διάκριση.  Ελπίζω να αντεπεξήλθα σε αυτό το δύσκολο και συνάμα τιμητικό έργο που μου αναθέσατε.
Με τις καλύτερες ευχές όλων μας για ακόμη καλύτερη συνέχεια!

Με τιμή, Γιώργος Ρούμπος, Πρόεδρος Ένωσης Μοντελιστών Ιωαννίνων.
Γιώργος Ρούμπος / George Roumbos / Йоргос Румбос / Georg Roumbos / Георге Роумбос

"Ich lasse mir doch mein Schiff nicht unter dem Arsch wegschiessen.  Feuererlaubnis !"