Αποστολέας Θέμα: Trabant 601S 1:24 Revell  (Αναγνώστηκε 311 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Henri Toivonen

• Global Moderator
  • Full Member
Απ: Trabant 601S 1:24 Revell
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 11, 2017, 12:36:17 μμ »
Ευχαριστώ παίδες!!! Όντως σοβάτισμα, αναστύλωση κι όλα αυτά που πολύ σωστά είπατε. Τα χρειάζεται..

Πάνο μου, είμαι αποφασισμένος να το κάνω αυτοκίνητο γιατί τώρα όντως είναι χρέπι, πρώτον γιατί έχω αυτά τα περίεργα γούστα στην αυτοκίνηση, δε νομίζω πως αν μου έφερνε κανείς κάποιο "ουαου" μοντέλο σε τέτοιας κατάστασης καλούπι θα ασχολούμουν με τόση όρεξη. Δεύτερον γιατί το μοντέλο είναι σε ίδια ηλικία με μένα!

Παραέχει δουλειά, λοιπόν, αλλά θέλω να βγει όσο καλύτερο γίνεται!! Καλά ή χάλια, τέτοια καλούπια δεν ξαναβγαίνουν! Και είμαι της άποψης πως όταν έχεις στα χέρια σου κάτι που δεν πρόκειται να ξαναπαραχθεί όπως παρήχθη στην εποχή του (όποιας ποιότητας κι αν ήταν), φτιάξτο, προστάτεψέ το, συντήρησέ το κι έχε το όπως του αξίζει!
Κωστής Σέρμπης

Αποσυνδεδεμένος Tango-Echo

• Kapitän zur See
  • Administrator
  • Hero Member
  • Kapitän zur See
    • http://www.emioannina.gr/
Απ: Trabant 601S 1:24 Revell
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 11, 2017, 12:46:13 μμ »
Και είμαι της άποψης πως όταν έχεις στα χέρια σου κάτι που δεν πρόκειται να ξαναπαραχθεί όπως παρήχθη στην εποχή του (όποιας ποιότητας κι αν ήταν), φτιάξτο, προστάτεψέ το, συντήρησέ το κι έχε το όπως του αξίζει!

Σωστόοοοος!!!
Γιώργος Ρούμπος / George Roumbos / Йоргос Румбос / Georg Roumbos / Георге Роумбос

"Ich lasse mir doch mein Schiff nicht unter dem Arsch wegschiessen.  Feuererlaubnis !"